Transfer CIP

İstanbul Havalimanı Transfer

Transfercip ile hızlı ve güvenilir bir şekilde İstanbul Havalimanı Transfer hizmetini alabilirsiniz. Lokasyonunuzu seçerek randevu oluşturduktan sonra transfer kaydınız açılacak olup, sizinle iletişime geçilerek bulunduğunuz yerden İstanbul Havalimanına transfer işleminiz yapılacaktır. Aynı şekilde İstanbul Havalimanındaysanız yine gideceğiniz lokasyonu seçerek araç transfer kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sistem alınış ve bırakılış noktası arasındaki hesabı yaparak size uygun araç ve fiyatları listeleyecektir. Sonrasında istediğiniz lokasyona vip transfer hizmeti kalitesiyle ulaşımınız sağlanacaktır.

VIP Hizmet TRANSFERCIP!

Bünyesinde bulundurduğu lüx araç portföyü , konusunda uzman ve yetişmiş personel kadrosuyla VIP kalitesinde hizmet sunan transfercip, yolculuğunuzu stresden uzak,keyifli ve rahat bir şekilde sürdürmeniz için tam olarak profesyonel hizmet veren, sektöründe kurumsallaşmış bir firmadır.

İstanbul Havalimanı Transfer konusunda hizmet veren firmalar !

Transfercip , havalimanı transfer hizmeti kapsamında türkiyedeki 4 büyük havalimanında transfer hizmeti vermektedir. İstanbul Havalimanı Transfer hizmetini en büyük transfer noktalarımızdan biri olan İstanbul Havalimanı üzerinden , İstanbul Havalimanıun bütün ilçelerine ulaşımı sağlamaktayız. Alınış noktası istanbulun herhangi bir lokoasyonu olarak seçtiğinizde ise , yine bu lokasyondan İstanbul Havalimanına Transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Transfer Güncellemesi ve Rötar

Plan dışında gerçekleşen durumlarda ise, rezervasyon kaydı sırasında almış olduğumuz Uçuş Bilgileriniz üzerinden gerekli kontrolleri yaparak, olası gecikme ve rötar durumlarını tespit ederiz. Bunun sonucunda transfercip randevu güncellemenize imkan sağlar ve plan dışı gelişen bu aksaklık yüzünden mağdur olmanızı engelleyerek size ayrıcalıklı bit hizmet sunar.

İstanbul Havalimanı Transferinde Ayrıcalıklı Hizmet!

Transfercip, sektöründe lider bir kuruluş olup, şimdiye kadar bir çok bireysel ve kurumsal müşterimizin transfer ve taşımacılık hizmetini gerçekleştirmiştir. Müşterilerimiz arasında türkiye' nin önde gelen kurum ve markaları olduğu gibi, bireysel taşımacılıktada bir çok ünlü ismin vip transfer hizmetini gerçekleştirdik. Gelin bu yolculukta size de eşlik edelim İstanbul Havalimanı Transfer hizmetini transfercip den alın, sizde sektörün lider firmasının ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanın.

Abone Listemize Katılın.